ELKOM GRUP 1993 yılında Muharrem KERİMOĞLU tarafından Ankara'da bilgisayar, ticari paket programlar ile oem parça satışı , network sistemleri kurulumu, teknik servis ve bakım hizmetleri konusunda faaliyette bulunmak amacı ile kurulmuştur.Elkom bilgisayar olarak kendi markası olan NIXON markalı bilgisayarları 4000 in üzerinde bireysel ve ağ sistemleri olarak müşterilerinin kullanımına sunmuştur.

Hakkımızda

ELKOM 15 yıllık sektör tecrübesi, müşterilerden gelen istek ve tavsiyeler doğrultusunda EkoSoft Ticari Paket Programlarını 2005 yılı Ocak ayında siz kullanıcıların hizmetine sunmuştur.ELKOM EkoSoft programlarını internet üzerinden online destek ve kurulum hizmeti ile Türkiye çapında 3000 den fazla kullanıcıya ulaşmıştır.

ELKOM, Delphi yazılım dili ve FireBird veri tabanı ile hazırladığı mevcut EkoSoft sürümünün gelişimini 2013 yılı itibariyle durduracak olup, teknik desteği ve hizmetleri sorunsuz olarak siz değerli kullanıcılarımıza verilmeye devam edecektir. Çalışmalarda emeği geçen yazılım arge çalışanlarına, Yasin TATAR ve Salih GÜÇLÜ' ye teşekkür ederiz.

ELKOM günümüzde Ar-Ge çalışmaları kapsamında finans , ticari yazılım ve üretim maliyet konularında tamamen yeni bir yazılım geliştirmeye başlamıştır. Yeni Elkom EkoSoft bulut teknolojisi ile geliştirilmekte olup, PHP7, MySQL, jQuery gibi araçları ile hızlı, kullanışlı, dinamik rapor ve analizler ile de görsel olarak da zenginleştirilmektedir.

Güvenlik tehditlerinin sürekli şekil ve yöntem değiştirerek çoğalması bilgi güvenliğini tehdit etmektedir.ELKOM bu tehditleri en düşük seviyeye indirmek , müşteri bilgi güvenliğini garanti altına almak için 2014 yılında Firewall Türkiye'yi kurmuştur.Güvenlik duvarı, vpn, e-posta sunucusu, NAS yedekleme sistemleri, sunucu güvenlik ve kurulumu hizmetlerini müşterilerine ulaştırmıştır.ELKOM YAZILIM olarak Sophos Yetkili Ortağıyız.

ELKOM olarak kurulduğumuz günden beri amacımız;

  • Her zaman sağlam ve güvenilir yeni teknolojik yazılım ve hizmetleri siz değerli kullanıcılarımızın hizmetine sunmak.
  • Her zaman müşteri daima haklıdır sözünü amaç edinip, elimizden geldiği kadar teknik servis, destek ve eğitim hizmetlerini doğru zamanda ve doğru yerde siz müşterilere sunmak.
  • Siz değerli müşterilerimizin verdiği destek ve referanslarla ELKOM daha da büyüyecek, her zaman satış-servis-hizmet-eğitim kalitesini daima en iyiye , mükemmele götürecektir.

ELKOM 'u her zaman görecek ve duyacaksınız.Çünkü bizim için önemli olan, koşulsuz müşteri memnuniyetidir. Saygılarımızla...

Muharrem KERİMOĞLU Muharrem KERİMOĞLU Kurucu / Yönetici Şirket kurucusu, yönetici ve yazılım geliştirme uzmanı.
Egemen KERİMOĞLU Egemen KERİMOĞLU Bilişim Uzmanı Bilgisayar , ağ, web tasarım, teknik servis ve destek uzamanı.

NELER YAPTIK ?

Online Ön Muhasebe

Elkom, tecrübesini yeni nesil teknoloji ile birleşti. Web tabanlı Elkom Web Potal ürünü ile ticari süreçlerinizi ofise gitmeye gerek kalmadan, internet olan her yerden kolayca yönetin.

Sophos

EGEMEN KERİMOĞLU ELKOM YAZILIM, Sophos Yetkili Ortağıdır.

E-DÖNÜŞÜM

EDM Bilişim ile e-dönüşüm hizmetleri ortaklığında ELKOM üzerinden e-fatura, e-arşiv fatura entegrasyonu sağlamaktayız.

Elkom Site Yönetim

Apartman yöneticileri, iş merkezi yöneticileri, site yönetim aidat ve gider takibi işlemlerini hem kolay hem pratik bir biçimde yönetebilmeleri için bulut tabanlı Elkom Site Yönetimi hizmete sunulmuştur.

Firewall Türkiye

ELKOM BT konusunda deneyim ve uzmanlığını birleştirerek çözümler sunmak ve müşterilerimizin güvenliğini arttırmak için Firewall Türkiye'yi kurmuştır.

Ticari Ön Muhasebe Paketleri

15 yıllık sektör tecrübesi, müşterilerden gelen istek ve tavsiyeler doğrultusunda EkoSoft Ticari Paket Programlarını 2005 yılı Ocak ayında siz kullanıcıların hizmetine sunmuştur.

Yazılım Ar-Ge

2003 yılından itibaren bilgisayar, servis, hizmet, ağ yapılandırma departmanına ilaveten sektörde kullanımı basit , kullanıcıyı sıkmayan ekonomik ticari paket program açığını görerek kendi yazılım Ar-Ge departmanını kurmuştur.

Bayilik ve Çözüm Ortaklığı

1994-2003 yılları arası MİKRO yazılım bayiliği ve çözüm ortaklığını yapmıştır. 1993-1994 yılları arası ETA yazılım bayiliği yapmıştır ve en fazla müşavir paketi satan bayi olmuştur.